امروز چندتا از بهترین کتابایی که خوندم و کتابایی که خیلی دوستشون دارم رو بهتون معرفی میکنم. امیدوارم شما هم از خوندنشون لذت ببرید

کتاب های مورد علاقه من
نام کتاب نویسنده خلاصه داستان

ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر

لوئیس سَکِر

داستان درباره پسر بازیگوشی به نام برادلی هست که همه بچه های مدرسه ازش متنفرن و مسخرش میکنن. داستان از اونجایی شروع میشه که یه مشاور به مدرسه میاد و مادر برادلی پسرش رو برای مشاوره ثبت نام می کنه. این خانم مشاور خیلی دلسوزه و واقعا از جون و دل برای بچه ها مایه میزاره.

جاناتان مرغ دریایی

ریچارد باخ

این کتاب یکی از قشنگ ترین کتابایی هست که خوندم. جاناتان برخلاف همه مرغ ها دلش نمیخواد به پرواز فقط به عنوان روشی برای کسب غذا نگاه کنه. اون میخواد پرواز رو به بهترین شکل و با نهایت سرعت یاد بگیره. جاناتان میدونه که پرواز چیزی هست برای رهایی، برای آزادی. اون با تمرین هایی که برای افزایش سرعتش انجام میده متوجه میشه که پرواز چقدر میتونه لذت بخش باشه. دلش میخواد بقیه مرغ ها هم بفهمن که اون چه لذتی رو چشیده ولی مرغ ها اون رو از خودشون میرونن.

مائده های زمینی و مائده های تازه

آندره ژید

یه کتاب فلسفی خیلی قشنگ. نویسنده در این کتاب پندهایی رو به یک شنونده خیالی به نام ناتانائیل میگه.

متن های خواندنی برای کودکان و نوجوانان

دکتر حسن انوری

این کتاب مجموعه ای از متن های زیبا و دلنشینی داره که از کتاب های فارسی قدیم گزینش شده. بعضی از اون متن ها هنوز هم توی کتاب های فارسی خودمون هستند.

شما این کتابا رو خوندین نظرتون دربارشون چیه؟ خوشحال میشم نظراتتون رو با من به اشتراک بگذارید

کتاب های مورد علاقه من

ضرب المثل های فارسی، عربی و انگلیسی

معرفی کتاب اولین دانشگاه و آخرین پیامبر دانلود

معرفی کتاب «دنیای سوفی»

معرفی کتاب مینیمالیسم دیجیتال

معرفی کتاب بررسی روانشناختی خودکامگی

کتاب ,جاناتان ,کتابایی ,مورد علاقه
مشخصات
آخرین جستجو ها